Obchodní Podmínky

Provozovatel

Provozovatelem Aglumbik.cz a dodavatelem nabízených Magento modulů a služeb je Bc. Adam Glumbík.Fakturační adresa

Bc. Adam Glumbík
Tichá 618
Tichá
742 74

IČ: 87306565
DIČ: CZ8808245468
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákonaKontaktní údaje

email: glumbik@aglumbik.cz
telefon: +420 602 441124
Kontaktujte měBankovní spojení

mBank
Číslo účtu: 670100-2208331094/6210
IBAN: CZ61 6210 6701 0022 0833 1094
SWIFT: BREXCZPPPrůběh objednání modulů a služeb

Zakoupení nabízených modulů a služeb je možné pouze na stránkách Aglumbik.cz, případně na stránkách zplnomocněných k přeprodeji modulů.

Zákazník v průběhu nákupu vyplní fakturační údaje a udělí souhlas s Obchodními podmínkami a Licenční smlouvou.

Podporované způsoby platby jsou aktuálně:

   Bankovní převod

Zakoupené moduly Vám budou dodány ihned po uhrazení faktury. Při objednání služeb budete kontaktováni na email uvedený v průběhu objednávky. Součástí zakoupeného modulu je dokument s instrukcemi pro instalaci a v některých případech i nastavení modulu. Zákazník si může jako doplňkovou službu přiobjednat instalaci modulu kterou provádíme ihned po zaslání přístupových údajů.Licenční podmínky

Majitelé zakoupených modulů jsou vázáni dodržovat předpisy uvedené v Licenci koncového uživatele. Na moduly je poskytnuta záruční doba v délce 1 roku od zakoupení. Během této doby má zákazník možnost vyžádat bezplatně aktualizace modulů. Aktuální verze modulu je vždy uvedena na stránce s detailem modulu.Reklamační řád

Vzhledem k povaze prodávaného software a jeho distribuci včetně zdrojových kódů elektronickými prostředky komunikace není možné uplatnit nárok na vrácení platby za zakoupený software, který již byl zaslán zákazníkovi.

Zákazník má právo odstoupit od objednávky, jestliže mu dosud nebyl zaslán prodejcem zakoupený software na emailovou adresu. V takovém případě zákazník musí neprodleně kontaktovat provozovatele a zažádat stornování objednávky. Pokud byla již cena zakoupeného software uhrazena, pak bude v plné výši vrácena zákazníkovi oboustranně dohodnutým způsobem.